sarima
17 بهمن 1401 - 15:25

خانواده شهدا الگوی استقامت هستند

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تکریم و تجلیل از مقام شهدا و خانواده های صبور آنان، گفت: خانواده شهدا مظهر صبر و بردباری و الگوی استقامت هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، عابدین خرّم در دیدار صمیمی با حاج «غیبعلی زیرک» پدر بزرگوار شهیدان والامقام «فرهاد و جواد زیرک» اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران تکلیفی برای همگان به ویژه مسئولان است.

وی با اشاره به دیدار پریشب خود با پدر بزرگوار شهیدان «مرتضی و محمدباقر خانمحمدی» گفت: طبق ابلاغ رئیس‌جمهور مبنی بر حضور وزرا و استانداران دولت سیزدهم در منزل پدران ۲ شهید و بالاتر به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام علی (ع)، باید همان روز جمعه علاوه بر حضور در منزل پدر شهیدان خانمحمدی، خدمت شما هم می‌رسیدیم اما این دیدار به امروز موکول شد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه هدف از این دیدارها تبریک سالروز میلاد حضرت امام علی (ع) و روز پدر است، افزود: این دیدارها موجب می‌شود تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات خانواده شهدا قرار گرفته و برای رفع آنها تلاش کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی نیز که استاندار آذربایجان شرقی را در این دیدار همراهی کرد، با گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهیدان زیرک تاکید کرد: شهدا به گردن همه حق دارند و بر همین اساس تکریم خانواده‌های آنان وظیفۀ آحاد مردم و مسئولان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1022700